Web Tasarım

Günümüzün en etkin reklam aracı olan internette yer almak, son kullanıcıya veriler sunmak ve geri dönüşümünü kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan web sitenizin hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Ürününüzü ya da hizmetlerinizi internet ortamında tanıtabilmek için profesyonel bir yaklaşım sunuyoruz. Böylece kurumsal kimliğinizi site ziyaretçilerinize ve müşterilerinize iletme fırsatı yakalamış olacaksınız.

Web tasarım ve uygulama kadromuz, sizin ihtiyaç ve isteklerinize yönelik web sitesi dizayn etmektedir. Bu aşamada bizimle paylaştığınız fikirlerinizi, teknik bilgilerimizle birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Renkler ve Görsellerin Kullanımı

Sitenize giren ziyaretçilerin ilk dikkatini çeken unsur renk bütünlüğüdür. Ziyaretçi bir web sitesinde kalıp kalmayacağına 4-5 saniye içerisinde karar verir.  Kullanılan renklerin birbiriyle olan uyumu ziyaretçinin sayfada kalma süresini artıracaktır. Bunun yanında renklerle uyumlu olarak kullanılan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan görseller, siteye giren ziyaretçilerin sektörünüz hakkında bilgi edinmesini sağlayacaktır. Görsellerdeki canlılık ve estetik ön planda olmalıdır.

 

Kolay Ulaşılabilirlik (Navigasyon)

Ziyaretçilerin sitede aradıklarına ulaşmalarını kolaylaştırmak, sitede geçirecekleri zamanı etkileyecektir. Kolay erişebildikleri, doğru gruplandırılmış içerikler ziyaretçiye zaman kazandıracağından site içeriğine hakim olmasını sağlayacaktır. İçerikleri doğru başlıklar altında toplamak, gözü yormayan görsellerle desteklenmiş gerçeği yansıtan veriler ziyaretçinin sayfaya sadakatini artırır. Sade bir anlatımla, içerikle ilgilenen ziyaretçinin sayfada sıkılmadan dolaşması sağlanacaktır. 

 

Web Site Güncelleme

Tamamı Türkçe olan yönetim panelini kullanabilmek için profesyonel bir bilgisayar kullanıcı olmanız gerekmemektedir. Sitenizin yayına açılmasından sonra alacağınız yaklaşık 1 saatlik eğitim ile tıpkı bir word belgesi şekillendirir gibi kolaylıkla sayfalarınızı düzenleyebilecek, fotoğraf ekleme ve çıkarma yapabileceksiniz. Sınırsız sayıda sayfa ekleme özelliği ile ekstra hiç bir ücret ödemeden sitenize yeni sayfalarınızı ekleyebileceksiniz. Bu sayede sayfanızın içeriğini güncel tutmak sizin elinizdedir. Yapmış olduğunuz her güncelleme, Google ve diğer arama motorları tarafından da tespit edilecek ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır.